Pěkné videa z Prátru

Zábavnímu parku Prátru už jsme se na těchto stránkách věnovali celkem dost. Například v tomto článku jsme vám představili historii a základní údaje o parku a v tomto následujícím pak jednotlivé nejzajímavější atrakce, které zde naleznete. Nejlepší představu si ale samozřejmě neuděláte jen z textu a obrázků, ale i z videí. Proto jsme zde připravili i několik těch nejzajímavějších videí z Vídeňského Prátru. První video je hned delší a za doprovodu příjemné trance hudby se v něm seznámíte snad s celým parkem a to včetně cesty do něj.

 
Druhé video je o poznání kratší. Můžete se na něm kouknout na záznam natočený přímo na jedné z největších atrakcí v Prátru – horské dráze Boomerang. Video je to opravdu povedené a zážitek z jízdy na Boomerangu si zde tak můžou vychutnat i slabší povahy, kterým rozhodně nedoporučujeme lézt na tuto autodráhu i ve skutečnosti.

 
Třetí video je opět krátké. Můžete se na něm seznámit s další atrakcí a to obří houpačkou. Opět se rozhodně nejedná o kolotoč pro lidi se slabým žaludkem.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist