Mapy Vídně ke stažení

Mapa je užitečným pomocníkem každého cestovatele. Samozřejmě v dnešní době hrají důležitou roli hlavně online mapy, které naleznete na internetu třeba na maps.google.cz nebo třeba na mapy.cz. Tyto mapy máme dnes prostřednictvím chytrých mobilních telefonů nebo tabletů i ve svých kapsách. Přesto ale nastanou situace, kdy se může hodit i tištěná mapa. Právě proto jsme pro vás připravili na této stránce pár zajímavých tematických map Vídně, které si můžete pohodlně a zdarma stáhnout. To zda si je vytisknete a nebo je budete používat třeba přímo v mobilu už je jenom na vás.

Schéma centra Vídně (PNG, rozlišení 1692 x 1496, velikost 483 Kb) – Velice povedená schématická mapa centra Rakouské Metropole. Naleznete na ní jenom centrum. Obrázky jsou znázorněny některé významné budovy a co je důležité, tak zde naleznete i přesné umístění stanice metra (U-Bahnu) v centru.

mapa_vidne_1

 

Mapa Vídeňského metra (JPEG, rozlišení 1224 x 886, velikost 178 Kb) – Vídeňské metro (U-Bahn) je mnohem složitější, než to v Praze. Je to dané tím, že má hned šest různých linek. Navíc zde jezdí i příměstské vlaky S-Bahn. Abyste se alespoň trochu zorientovali, tak jsme pro vás připravili následující zjednodušenou mapu této sítě.

Mapa Vídeňského metra

 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist